pieczęć_tłumacza_przysięgłego

Tłumaczenia przysięgłe dla firm i osób prywatnych

Nasze biuro tłumaczeń przysięgłych ZTT EXPRESS Wrocław oferuje zróżnicowaną ofertę usług translatorskich. Wszystkim klientom z kraju i z zagranicy, instytucjonalnym i indywidualnym, oferujemy wygodną obsługę tłumaczeniową za pośrednictwem Internetu. Nasi tłumacze przysięgli zapewniają rzetelną jakość wykonywanych usług

tłumaczenie przysięgłe on-line  

tłumaczenia przysięgłe dokumentów technicznych

→ większość języków - oferta w zakresie tłumaczenia poświadczonego obejmuje aż 30 języków europejskich i pozaeuropejskich

→ tłumaczymy szybko  - tłumaczenia dokumentów standardowych  w języku angielskim i niemieckim wykonujemy na drugi dzień

 

Jak zamówić tłumaczenie przysięgłe?

Osoby zainteresowane zleceniem translatorskim dla tłumacza przysięgłego mogą w łatwy sposób skontaktować się z naszym biurem tłumaczeń przysięgłych ZTT EXPRESS Wrocław. W kilku prostych krokach możesz zlecić nam wykonanie tłumaczenia.

  1. Zadzwoń, albo od razu prześlij dokumenty mailem do wyceny na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z informacją o oczekiwanym terminie wykonania. Podaj swoje dane wraz z numerem telefonu.
  2. Wycenę całkowitego kosztu usługi otrzymasz od nas e-mailem lub telefonicznie.
  3. Opłać podaną kwotę na nasze konto bankowe:
    BRE BANK S.A. – mBank 53 1140 2004 0000 3702 4627 4888
    Zespół Tłumaczy Technicznych, adres: ul.Piłsudskiego 92/5 50-017 Wrocław
  4. Prześlij potwierdzenie dokonania przelewu e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z adresem na jaki ma być odesłane gotowe tłumaczenie.
  5. Standardowo gotowe tłumaczenie przysięgłe zostanie odesłane do Ciebie listem poleconym priorytetowym, który zwykle trafia do adresata w kraju w ciągu 1-2 dni od jego nadania w placówce pocztowej.

 

Konsultacje, wsparcie tłumaczeniowe

U nas znajdzie się właściwe rozwiązanie Waszych problemów z zakresu tłumaczeń przysięgłych. Jeśli macie Państwo indywidualne wymagania co do sposobu, formy wykonania tłumaczenia lub wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach od 8.30 do 15.30, w biurze przy ul. Piłsudskiego 92/5 we Wrocławiu, poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. stacjonarny + 48 71 344 76 65.

 

Służymy już Państwu 50 lat!

 


Kontakt: +4871 3447665, +48 501 898 555 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piłsudskiego 92/5, 50-017 Wrocław