Najstarsze wrocławskie biuro tłumaczeń 

OD KIEDY i PRZY JAKICH TŁUMACZENIACH PRACUJEMY?

Nieprzerwanie od pół wieku  świadczymy usługi tłumaczenia dokumentacji technicznej. W ciągu ostatnich 20 lat, podążając za potrzebami naszych klientów, rozszerzyliśmy dziedziny specjalizacyjne o tłumaczenia z zakresu prawa, ekonomii i finansów; tłumaczymy materiały informacyjne i reklamowe o tematyce technicznej; dysponujemy specjalistami od tłumaczeń medycznych.

Dokonujemy przekładu poświadczonego dokumentów czyli tłumaczeń przysięgłych. Zwykle obejmują one dokumenty niezbędne do załatwienia spraw urzędowych lub przed sądem w Polsce i zagranicą. 

 Europejskie biuro tłumaczeń

CZY BIURO NADAL MIEŚCI SIĘ PRZY DWORCU GŁÓWNYM WE WROCŁAWIU?

Tak, nasze biuro tłumaczeń od lat znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia. Jesteśmy w pobliżu Dworca Głównego, dokładniej - po przeciwnej stronie budynku dworca, między Hotelem Piast (ul. Kołłątaja) i Hotelem Europejskim (ul. Stawowa). Nasz adres: ul. Piłsudskiego 92 (domofon nr 5), na 2 piętrze zabytkowej XIX wiecznej kamienicy.  Serdecznie zapraszamy do osobistego kontaktu.

Biuro tłumaczeń. Tłumacz techniczny. Tłumaczenie przysięgłe.

 

CZY OBSŁUŻYMY FIRMĘ LUB OSOBĘ FIZYCZNĄ PRZEZ INTERNET?

Oczywiście, oferujemy taka możliwość. Jeśli są Państwo zainteresowani,  instrukcja zlecenia tłumaczenia on-line krok-po-kroku.

 

"CZY POWIERZYĆ IM SWOJE TŁUMACZENIE?"

Tłumaczenia realizujemy zawsze w umówionym terminie. Kładziemy nacisk na organizację pracy aby zapewnić punktualne,  sprawne i efektywne wykonanie wszystkich przyjętych zleceń.

Nie wzbraniamy się także przed przygotowaniem nietypowych czy pracochłonnych prac tłumaczeniowych. Realizujemy zlecenia ekspresowe. Tłumaczenie wykonujemy zawsze zgodnie z przyjętym zamówieniem. Nie szczędzimy czasu ani wysiłków aby wciąż i niezmiennie uchodzić za solidne biuro tłumaczeń zarówno pod względem merytorycznego wykonania tłumaczeń jak i obsługi klientów.

Gwarantujemy Zleceniodawcy całkowita poufność powierzonych materiałów. Wszelkie dane zawarte w Państwa dokumentach, również tych przesłanych jedynie w celu ich wyceny, pozostają poufne i bezpieczne. Na życzenie – podpisujemy umowę o poufności.

 

30 JĘZYKÓW - 150 TŁUMACZY

Oprócz języków rozpowszechnionych, jak angielski, niemiecki, francuski czy rosyjski,  w naszym biurze przetłumaczą Państwo materiały z innych języków obcych. Doświadczenie minionych dziesięcioleci pracy w branży tłumaczeń, to lata kontaktów oraz współpracy z tłumaczami języków mniej popularnych.

 

 


 Tradycyjna oraz internetowa obsługa firm i osób prywatnych. Zapraszamy do kontaktu !

 

 

 


Kontakt: +4871 3447665, +48 501 898 555 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Piłsudskiego 92/5, 50-017 Wrocław